Dáša Romková

Jako malá jsem chtěla být učitelka. Ale celý svůj produktivní život jsem pracovala s lidmi a jejich penězi. Byla jsem zaměstnaná v bance, spořitelním družstvu i pojišťovně. Celou tu dobu jsem pracovala pro někoho a na někoho. Často se mi nelíbilo, že mám lidem nabízet něco, s čím jsem vnitřně nesouhlasila a věděla jsem, že jinde by ,,nakoupili“ lépe a za lepší cenu.

A tak jsem se ve svých 50ti letech rozhodla dělat práci, kterou mám ráda,  podle svých představ. Dala jsem výpověď v pojišťovně, a klientům dnes nabízím své služby – ne nějakou instituci. Dávám jim informace a možnost výběru toho, co je pro ně nejlepší. Banku nebo pojišťovnu mohou kdykoliv změnit, zvlášť když přitom ušetří). Ale svého poradce – mě – přitom měnit nemusí! A věřte, že pokud jsou s vašimi službami spokojeni, zůstávají.

Dnes dělám, co jsem vždy chtěla a co umím nejlépe. Pracuji s lidmi, učím je dobře se orientovat ve financích, pomáhám jim koupit nebo prodat nemovitost, řeším s nimi financování jejich bydlení. Buduji s nimi dlouhodobé vztahy a oni zůstávají mými klienty.

 

Do práce jsem jako ,, drak“, baví mě, a tak jí věnuji převážnou část svého času. Mohu si to dovolit, oba synové jsou dospělí, mají své rodiny,a z domova už dávno vyletěli. Radost nám dělá první vnouček a těšíme se na další.

Když mám trochu volného času, ráda čtu. Moje knihovna připomíná veřejnou, a i když si pokaždé říkám, že si budu knihy půjčovat, často neodolám a koupím si další. Baterky dobíjím v přírodě, a nemusím jezdit daleko - v České republice je mnoho krásných míst a spoustu z nich jsem ještě nestihla navštívit.

 

Kontakt

E-mail

dagmar@romkova.cz
606 762 678

Napište nám

Na Vaše otázky jasně odpovíme.