Radka Rothová

Jmenuji se Radka, je mi 44 let, a jsem šťastný člověk, protože mám skvělou rodinu a práci, která mě baví. S manželem jsme 26 let a máme dvě, dnes už dospělé děti. Minulý rok se nám narodila první vnučka Terezka a doufám, že to nebude poslední zlatíčko, které ze mě dělá šťastnou babičku.

Jsem člověk, který se nebojí nových věcí a tak se  postupně učím nové sporty, nové produkty a seznamuji se s novými obory. Ve svých 37 letech jsem si udělala řidičák na motorku a začala jezdit. Většinou jako „batůžek“ s manželem cestujeme po republice a okolních státech. Moc nás to baví. Máme psa Rastyho, je to dobrman a náš velký rozmazlený člen rodiny.

Bydlíme v rodinném domě. Prošla sem si na vlastní kůži  celý proces od projektu přes stavební povolení, vyřízení hypotéky, shánění zedníků, obkladačů, topenářů….. přes kolaudační proces k zařizování a úpravě zahrady, vím, že je velká pomoc, když Vám někdo pomůže. Možná i proto,přestože mým oborem nebylo bankovnictví, pojišťovnictví  a reality, jsem dnes tam kde jsem - ve společnosti reality a finance DRAK.

Kombinace realit a financí mi dává velký smysl, protože jsem s klientem, když si vybírá nemovitost nebo byt, poskytnu mu k tomu informace, jak připravit smlouvy, poradím mu s výběrem banky, provedu ho hypotékou a následně pojistim nemovitost (což je nutnost při hypotéce či úvěru), popř. poradím, kde ušetřit a naopak na čem nešetřit. Takto shrnuto v jedné větě  to vypadá jako koupit rohlíky a jít, ale během  těchto kroků je spousta vyřizování, možností, papírování  a nástrah, které  jsou s tím spojeny.

Největší radost mi dělá dělat radost jiným. Budu ráda, když poznám i Vás.

Kontakt

E-mail

dagmar@romkova.cz
606 762 678

Napište nám

Na Vaše otázky jasně odpovíme.